Здравствуйте! Зарегистрируйтесь/авторизируйтесь, и Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта

Водійські курси Львів

Водійські курси у Львові від найкращіх інструкторів.


Більшість жінок не хочуть вчитися керувати автівкою в автошколі. І причина очевидна - БЕЗПЕКА. Вони не відчувають себе в безпеці, беручи практичні уроки у чоловіків-інструкторів. Але, запевняємо вас, пані, школа водіння Автоледі у Львові – найкраще місце для вас, щоб оволодіти навичками керування автомобілем. Наші інструктори-жінки доброзичливі, професійні і ви не відчуєте жодного дискомфорту з ними. Ми гарантуємо Вам безпечний досвід, адже маємо ключ до того, щоб ви стали досвідченим водієм. У процесі відпрацювання навичок водіння наші інструктори заохочуватимуть вас, забезпечуючи результат доброзичливим, розумним, освіченим і в той же час висококваліфікованим навчанням.


Поради щодо особистої безпеки для жінок від наших жінок - інструкторів з водійскьих курсів у місті Львів:  • Завжди тримайте двері автомобіля замкненими, коли їдете.

  • Якщо хтось в іншій машині намагається привернути вашу увагу, ігноруйте його і уникайте зорового контакту.

  • Не беріть автостопників.

  • Якщо Ви думаєте, що за вас переслідують, їдьте до поліцейського відділку або, наприклад, на станцію техобслуговування та зателефонуйте звідти за допомогою.

  • Якщо перед вами під'їжджає машина і змушує вас зупинитися, залиште двигун ввімкненим. Якщо водій залишає свою машину, щоб наблизитися до Вас, спробуйте від’їхати якомога далі назад і поїхати геть.

  • Якщо машина зламалася, зверніться за допомогою. Ви повинні залишатися в своїй машині, якщо тільки ви не перебуваєте на узбіччі автомагістралі, і в цьому випадку вам слід почекати на краю.


Водійські курси від Автоледі допоможуть вам оволодіти грунтовними знаннями всіх місцевих тестових маршрутів та індивідуальним навчанням, наші інструктори з водіння можуть допомогти навіть найнервовішій людині відчути впевненість, необхідну для складання іспиту з водіння. Вони допоможуть вам скласти іспити з теорії якнайкраще, а з приводу навчання з водіння та проходження практичного іспиту вам не доведеться турбуватися – наші інструктори попіклуються про те, щоб ви були готові на 100%!