Здравствуйте! Зарегистрируйтесь/авторизируйтесь, и Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта

Школа водіння Львів

Останнім часом все більше жінок сідає за кермо машини. Це стає необхідність у сучасному повсякденному житті. Бізнес-леді повинна бути мобільна, а домогосподарці потрібна машина, щоб відвезти дітей на гуртки та закупити продукти.


На дорозі немає чоловіків і жінок, є тільки водії. Оцінювати якість водіння та адекватність водія по статевій приналежності не зовсім вірно. Дійсно, представники слабкої і сильної статі водять машину по-різному в силу своїх фізичних і психологічних особливостей, але це не означає, що чоловіки з водінням справляються краще, а жінки гірше. І стає питання пошуку школи водіння у Львіві.


Школа водіння Автоледі у місті Львів розробила особливі курси , які включають в себе більше часу на практику. Проблем з теоретичними заняттями у дівчат не виникає: зазвичай вони складають теорію на відмінно з першого разу. Однак, щоб освоїти водіння на міських вулицях, жінкам потрібно більше часу і практики, ніж чоловікам. Прийняти єдине правильне рішення в лічені секунди непросто, для цього потрібна впевненість у собі. Вона з'являється з досвідом, як і автоматизація рухів. І тоді, якщо вам потрібно буде екстрено загальмувати, ви це зробите, не замислюючись про те, де ж знаходиться ця педаль гальма.


Ми виділили окремий курс про проблеми з паркуванням. Жарти щодо жінок, які невміло паркуються –вже в минулому!


Наші жінки-інструктори знають, що на жінок під час навчання водінню ні в якому разі не можна кричати, та й взагалі тиснути на них психологічно (представниці слабкої статі в цьому плані дуже вразливі істоти). Якщо процес навчання відбувається в доброзичливій атмосфері, то жінка зазвичай вчиться набагато краще. Але як тільки на неї починають кричати, то жінка зазвичай втрачає контроль над собою і не сприймає далі інформацію у повній мірі. Наприклад, фраза інструктора «Що ж ти робиш-то?!» скоріш за все викличе у жінки «ступор». Просто тому, що вона сама не усвідомила, що накоїла. Замість подібних реплік грамотний інструктор пояснить помилку – «гальмуй сильніше», «візьми правіше» і т. д.