Здравствуйте! Зарегистрируйтесь/авторизируйтесь, и Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта

Автошкола Львів

Жінкам потрібно трохи більше часу на навчання водінню, але вони роблять менше правопорушень за кермом, набагато рідше потрапляють в аварії і обходяться страховикам дешевше при пред'явленні вимог, тому що підходять до навчання водіння більш акуратно і відповідально.


Якби ви запитали будь-яку випадкову людину на вулиці, вона, ймовірно, сказала б, що чоловіки, як правило, кращі водії ніж жінки. Незрозуміло, як саме з`явився цей стереотип, але існує безліч доказів, щоб спростувати його, наприклад:  • Жінки, як правило, відчувають себе більш комфортно з концепцією спільного використання дороги з іншими і не схильні проявляти власницькі або територіальні переваги щодо своїх звичок водіння.

  • Материнські інстинкти можуть зробити жінок більш сумлінними в тому, щоб бути безпечними водіями. У більшості жінок є природна тенденція хотіти захищати оточуючих. Таким чином, вони, швидше за все, будуть обережними водіями і уникатимуть поведінки, що може викликати нещасний випадок.

  • Згідно з дослідженнями, приблизно 29 відсотків чоловіків повідомляють про те, що їм важко утримувати увагу на дорозі, коли повз них проходять привабливі жінки. Зайве говорити, що жінки-водії, як правило, не мають цієї проблеми.

  • Жінки уважніші за кермом.

  • Жінки краще вчаться і слідують правилам.

  • Жінки порушують менше правил дорожнього руху, ніж чоловіки.

  • У жінок менше смертельних випадків, пов'язаних з водінням.

  • Жінки частіше використовують ремені безпеки.


Чи доводять попередні пункти, що жінки краще водіїв, ніж чоловіки? Не обов'язково. При розгляді в кожному конкретному випадку ці пункти легко спростувати або применшити. Проте в цілому вони являють собою вельми переконливу аргументацію на користь того, що жінки, як правило, більш безпечні, більш сумлінні і кращі водії. Незалежно від того, скільки доказів існує і продовжує з'являтися - немає жодних сумнівів у тому, що нескінченна битва між статями буде продовжуватися. Поки існують чоловіки і жінки, ця битва ніколи не буде остаточно виграна. Тим не менш, якщо у вас є вибір між жінкою або чоловіком, вам слід перестраховуватися і дотримуватися жінки-водія.


Автошкола Автоледі у місті Львів розробила особливу програму для жінок, враховуючи всі поширені часто помилки, наприклад, є окремий курс присвячений паркуванню машину.


Ви не будете відчувати себе незручно поруч з інструктором-жінкою! Наші вчителі - майстри своєї справи, які за кермом не один рік, і вони точно знайдуть підхід до кожного водія-початківця.


Автошкола Автоледі Львів запрошує усіх на навчання!