Статус:
12
Ольга Савенко,

Здравствуйте уважаемые посетители, клиенты и
Подробнее


Статус:
10
Ирина Зорикова

Контакты женской школы вождения в Харькове, я
Подробнее

Близнецы
Автокомпания по страхованию автомобилей InsuranceHotline выявила прямую зависимость между знаком Зодиака водителя и его
Здравствуйте! Зарегистрируйтесь/авторизируйтесь, и Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта
АвтоЛеді: жінки за кермом франчайзингу
      

По франчайзингу буде розвиватися мережа центрів водійської майстерності для жінок

Рішення розвиватися по франчайзингу нещодавно прийняла компанія "АвтоЛеді" - центр водійської майстерності для жінок. Була розроблена франчайзингова пропозиція, і тепер планується розвивати територією України мережу таких автошкіл.

 
Інструктори "АвтоЛеді" використовують особливі методики викладання

Центр водійської майстерності "АвтоЛеді" використовує особливі програми навчання основам водіння автомобіля, які розраховані саме на жінок. В цій автошколі інструкторами виступають також жінки. Протягом трьох годин уроку учениця не лише навчається керувати автомобілем, але й відпрацьовує на практиці основний маршрут: дім - робота - магазин (парковка) - дитячий садочок - дім. Курс навчання в "АвтоЛеді" складається з 10 уроків.

"Я колись сама працювала інструктором. І коли до мене почало ходити все більше та більше людей, створювалася така, можна сказати, черга з учнів. І вони казали, що в мене якась особлива методика викладання. Ось саме тоді я подумала, а чом би й не відкрити власну автошколу? Тим більше, я помічала, що чоловікам і жінкам треба по-різному викладати - такі вже є відмінності у психології. В "АвтоЛеді" ми використовуємо свої підходи, методики викладання. Ми знаємо, як треба вчити жінку, враховуючи її психологію та особливості сприйняття такої інформації. Жінка від чоловіка за кермом відрізняється однозначно: починаючи від навчання і закінчуючи манерою поведінки на дорозі", - розказала порталу Franchising.ua інструктор та керівник центру водійської майстерності "АвтоЛеді" Ольга Байбородіна.

Перший центр водійської майстерності "АвтоЛеді" працює в Києві з початку 2008 року. Нещодавно, у грудні минулого року, компанія відкрила власний філіал у Дніпропетровську. Вже є велика зацікавленість щодо відкриття франчайзингових автошкіл в Харкові, Миколаєві.

"Для того, щоб відкрити такий бізнес, найперше, що треба - це бути в ньому обізнаним, зацікавленим, "плавати" в ньому, як риба у воді. Тут треба правильно підібрати інструкторів, які розумітимуть, як треба викладати, які легко зможуть спілкуватися з ученицями. Важливо також правильно сформувати парк автомобілів - "АвтоЛеді" використовує яскраві, жіночі автомобілі. На початку необхідно принаймні п’ять машин. Це можуть бути або ж машини інструкторів, або їх необхідно закупити. Загалом, ми виробили цілу систему, яку і пропонуємо підприємцям", - розповіла Ольга Байбородіна.

Планується, що власниками франчайзингових автошкіл також будуть жінки.

Рейтинг:
Оценить статью:
1
2
3
4
5
Комментарии (1)
Аноним  30.06.2010, 09:06
Планується, що власниками франчайзингових автошкіл також будуть жінки.
Оставить свой комментарий:
Ваш ник: Гость 
Если Вы зарегистрированы на сайте, авторизируйтесь, пожалуйста. Если нет – впишите свое имя
Введите символы которые вы
видите на картинке
раскрутка сайтов